JY-028 kamera mini kalis air HD sudut lebar CMOS 1/4 inci untuk keselamatan kereta
Ciri-ciri Produk
Kamera mini ini dilengkapi sensor CMOS 1/4 inci, memastikan imej yang jelas dan berkualiti tinggi. Dengan sudut lebar 125° dan keluaran Analog HD, ia berkesan menyelesaikan cabaran titik buta di jalan raya. Penarafan kalis air IP69K memastikan operasi stabil dalam keadaan mencabar, dan integrasi pengurangan hingar serta teknologi 2D-DNR meningkatkan kejelasan imej, memberikan sokongan pemanduan yang boleh dipercayai untuk meningkatkan keselamatan jalan raya.
- Menggunakan sensor CMOS 1-megapiksel 1/4 inci berprestasi tinggi
- sudut tontonan ultra-luas 125 darjah
- Keluaran isyarat analog HD
- darjah kalis air IP69K
- Tambah pemprosesan pengurangan hingar, 2D-DNR
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/4 CMOS |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 1284(H)*724(V) |
| Kadar bingkai | 720P@30fps/720P@25fps |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 720P/100W |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Luks |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 43.1dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC: 12V±1V |
| Lensa | 1.6mm |
| Sudut Lensa | Horizontal: 110° Bertikal: 63° Diagonal: 125° |
| Kebocoran arus | 40±5mA/12V |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |













