JY-668B AHD 700TVL sudut ultra-luas 150° kamera pandangan belakang IP69K dengan penglihatan malam 10m
Ciri-ciri Produk
Kamera pandang belakang tugas berat Luview dilengkapi sensor CMOS 1/3 yang menghasilkan video HD analog 700TVL dengan sudut pandang ultra-luas 150°. Dengan penarafan kalis air IP69K dan keupayaan penglihatan malam inframerah sehingga 10 meter, ia memastikan prestasi boleh dipercayai dalam semua keadaan cuaca. Kamera ini juga menyokong fungsi cermin terbalik dan lapisan skala jarak untuk meningkatkan keselamatan semasa memanipulasi kenderaan besar.
- Gunakan sensor CMOS 1/3, menyokong video HD analog 700TVL
- Sudut pandangan super lebar (150°)
- Kalendar kalis air gred IP69K
- Dengan fungsi penglihatan malam, jarak inframerah ialah 10m.
- Sokong suis cermin dan fungsi kawalan timbangan
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/3 CMOS PC2099K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)*488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm*3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700 TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | Pilihan |
| Jumlah LED IR | 6 PINGAN |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 1.98mm |
| Sudut Lensa | 150° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |

















