JY-025 kamera mini dengan sensor CMOS AHD 1/3 dan braket logam
Ciri-ciri Produk
Kamera mini AHD berwarna-warni Luview JY-025 menawarkan pandangan jalan yang sangat jelas dan terperinci. Dengan kamera kereta mini AHD 1/3 tercanggih, pendakap logam untuk pemasangan selamat pada kenderaan anda, serta sensor HD analog 1.3 megapiksel yang berkuasa – anda dijamin perlindungan boleh dipercayai semasa bergerak! Nikmati fungsi video dan audio masa nyata yang memberi ketenangan fikiran semasa perjalanan; yakinlah bahawa keselamatan anda berada di tangan yang tepat dengan kamera mini bertaraf tinggi ini.
- Boleh dipasang di mana-mana pada kenderaan.
- menyokong video HD analog 700TVL
- Kalendar kalis air gred IP69K
- Sokong pertukaran cermin dan fungsi kawalan pembaris
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/3 CMOS PC2099K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)*488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm*3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700 TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | TIDAK |
| Jumlah LED IR | TIDAK |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 1.7mm |
| Sudut Lensa | 145° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |













