JY-DV8008 8-kanaals 1080P AHD AI-voertuig-mdvr met zeer efficiënte opslag
Productkenmerken
LUVIEW AI MDVR is ontworpen voor commerciële vlootveiligheid, met H.265/H.264 codering om bandbreedte en opslagkosten te verlagen. Het ondersteunt 8-kanaals 1080P AHD-opname en integreert AI-aangedreven ADAS, DMS en BSD voor proactieve veiligheidswaarschuwingen. Met 4G/WIFI/GPS-connectiviteit en realtime tracking is wagenparkbeheer op afstand mogelijk. Het industriële ontwerp, met een behuizing van aluminiumlegering en robuuste bevestiging, zorgt voor hoge duurzaamheid en effectieve warmteafvoer.
- H.265 & H.264 worden gebruikt om te coderen en te decoderen, met een hoge compressieverhouding, waardoor opslagruimte en overdrachtsstroom worden bespaard.
- HD-resolutie: ondersteunt 8-kanaals 1080P*30FPS, 720P*30FPS met 2 kanalen, D1 enz.
- Ondersteunt een SATA harde schijf, gemakkelijk toegankelijk, voldoet aan de eisen van massaopslag.
- Ondersteunt een SD-kaart om video handmatig of regelmatig op te nemen en 1 USB-interface.
- Eén simkaart kan worden gebruikt om te bellen naar het internet.
- Ondersteuning 6-kanaals IO alarm ingang, ondersteuning RS232, RS485 functie.
- Ondersteuning voor mobiele app, client, platform software preview video en parameter configuratie.
- Speciaal bestandssysteem, verbetert de efficiëntie van schijf lezen en schrijven, video stabieler.
- Gebouwd in AI intelligent algoritme, ondersteunt ADAS, DMS, BSD detectie.
- Industrieel uiterlijk ontwerp, aluminium legering shell, product bevestiging, goede warmteafvoer.
Technische specificaties
| Systeem | Linux |
| Interface | Grafische menu bedieningsinterface (OSD-menu), karakter overlay functie |
| CPU | ARM Cortex CA9-Binuclear@1.4GHz |
| Geheugen | 1GB DDR3 |
| Video-ingang | 8-kanaals video-ingang |
| Video-uitgang | Ondersteuning voor 1-kanaals CVBS/VGA-uitgang |
| Formaat | PAL, NTSC |
| Compressieformaat | H.264/H.265 |
| Resolutie | Ondersteuning voor 1080P, 720P, D1, HD1, CIF |
| Beeldkwaliteit | Niveau 1 tot 8, optimaal niveau 1, minimaal niveau 8 |
| Modus | Standaard automatische opname, ondersteuning voor getimede opname, alarmopname, enz. |
| Audio-ingang/uitgang | Ondersteuning 8-kanaals ingang, gelijktijdig opnemen van geluid en video 1-kanaals uitgang, ingebouwde eindversterker, optionele ingebouwde en externe |
| Compressieformaat | G.711A |
| Alarminvoer | 6-kanaals schakelingangen, 1-kanaals noodalarmingang |
| Alarmuitgang | 1-kanaals schakeluitgang, linkage geluids- en lichtalarm, olie- en stroomuitval, enz. |
| Communicatie-interface | 1 USB-interface;1 CH RS232-interface, uitbreidbare kaartlezer, oliesensor. etc;1 CH RS485-interface, uitbreidbare PTZ;1 10m/100M adaptieve netwerkinterface, ondersteuning TCP/IP, FTP, DDNS-protocol |
| Draadloze overdracht | Ingebouwde 4G draadloze transmissiefunctie, TDD-LTE, FDD-LTE |
| GPS | Ondersteunt externe GPS/BD-module, kan worden gerapporteerd aan JT_808 |
| Sensor | Ingebouwde 3-assige versnellings- en 3-assige gyroscoopsensor |
| Schijf&SD-kaart | Ingebouwde harde schijf met SATA-interface, ondersteunt tot 4T 1 SD-kaart video, maximale ondersteuning 512g, kan ondersteuning bieden voor synchrone sub-stream video |
| Upgrade-methode | Ondersteuning voor SD-kaart, USB-stick, FTP-remote automatische upgrade |
| Opslagmethode | Eigen methode voor opslag op kale schijven |
| SIM/USB-aansluiting | Steun 1 SIM-kaarthaven; De voorusb-interface, kan u-schijf gebruiken om reservegegevens, de muis van steunusb te bevorderen |
| Video afspelen | Ondersteuning 8-kanaals afspelen, ondersteuning 2, 4, 8, 16 keer snelheid snel vooruit of achteruit, pauze |
| Vermogensopname | DC: +9 V ~ +36 V |
| Temperatuur bedrijfsomgeving | -10℃ tot +70℃ |
| Gebruiksomgeving Vochtigheid | 20%~80% |
| Beveiligingsbeheer | Gebruiker-wachtwoord, beheerder-wachtwoord beheer op twee niveaus |














