RS-A10-2 verborgen dashcam voor Mercedes Benz C260, C300, GLC260, GLC300
Productkenmerken
Ambarella A12L oplossing
Starlight Nachtzicht
Kleurenopties: grijs, zwart, gebroken wit
Verborgen ontwerp zonder het originele uiterlijk van Mercedes Benz te veranderen
Met de Luview RS-A10-2 verborgen dashboardcamera kun je elk moment vastleggen tijdens het rijden met je Mercedes Benz C260, C300 en GLC modellen. Ons slimme ontwerp zorgt voor een eenvoudige installatie - schuif hem gewoon in de sleuf achter je achteruitkijkspiegel. Je merkt niet eens dat hij er is, omdat er geen kabels zijn, maar toch biedt deze high-definition Ambarella 1440p sensorcamera kristalheldere beelden en video's van wat er op je weg komt! Als je op zoek bent naar groothandel dashboard camera speciaal geschikt voor Mercedes Benz, of op zoek naar een aantal unieke onderdelen importeren voor de detailhandel of distributie voor Mercedes Benz, Luview verborgen dashboard camera voor Mercedes Benz is een goede keuze voor je.
Technische specificaties
| Processor | Ambarella A12L |
| Beeldsensor | OV4685 4M CMOS-sensor |
| Lensmateriaal | 6G+IR |
| Diafragmawaarde | F1.8 |
| Lenshoek | 170° |
| Max. resolutie | 2560*1440 pixels 1440P / 1920*1080 pixels 1080p |
| Coderingstype | H.264 |
| Videoformaat | H.264-codering, MP4-opslagformaat |
| Effectieve pixels: | 4 miljoen pixels / 2 miljoen pixels |
| Afbeeldingsformaat | JPEG |
| Opnamemodus: | 1 minuut / 3 minuten / 5 minuten / automatisch fietsen |
| Opslag | TF-kaart (klasse 10 of hoger, ondersteunt maximaal 32 GB) |
| TV-systeem Uitgang: | NTSC/PAL |
| GPS : | Ondersteuning voor het afspelen van GPS-trajecten |
| WiFi : | 802.11b/g/n |
| G-sensor | Drieassige versnellingsmeter |
| bewegingsdetectie | Objectbeweging gedetecteerd en 20 seconden opgenomen |
| Botsingsdetectie | Botsing gedetecteerd en 20 seconden lang opgenomen |
| Opstarttijd | Ongeveer 2 seconden |
| Werkspanning | 12 V gelijkstroom |
| Werkvaluta: | 250 mA ±10 mA |
| Statische valuta | 0,001 mA |
| Opslagtemperatuur: | -30 °C ~ 85 °C. |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ~ 65 °C. |
| Bedrijfsvochtigheid | 15%-60%RH |
| Batterij | Niet inbegrepen |
| Monitor | Niet inbegrepen |

















