JY-028 1/4 CMOS szerokokątna wodoodporna mini kamera HD do bezpieczeństwa samochodu
Cechy produktu
Ta mini kamera wyposażona w matrycę 1/4 CMOS zapewnia wyraźny i wysokiej jakości obraz. Dzięki szerokokątnemu kątowi widzenia 125° i wyjściu analogowemu HD skutecznie rozwiązuje problemy związane z martwym polem na drodze. Wodoodporność na poziomie IP69K zapewnia stabilną pracę w trudnych warunkach, a integracja redukcji szumów i technologii 2D-DNR zwiększa klarowność obrazu, zapewniając niezawodne wsparcie jazdy w celu poprawy bezpieczeństwa na drodze.
- zastosowanie 1-megapikselowego sensora 1/4 CMOS o wysokiej wydajności
- Bardzo szeroki kąt widzenia wynoszący 125 stopni
- Wyjście sygnału analogowego HD
- klasa wodoszczelności IP69K
- dodanie przetwarzania redukcji szumów, 2D-DNR
Specyfikacje techniczne
| Czujnik obrazu | 1/4 CMOS |
| System telewizyjny | NTSC/PAL |
| Efektywne piksele | 1284(H)*724(V) |
| Liczba klatek na sekundę | 720P@30fps/720P@25fps |
| Synchronizacja. System | Wewnętrzny |
| Rozdzielczość | 720P/100W |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa |
| Wyjście wideo | 1,0 Vp-p/75 omów |
| System skanowania | przeplatać się |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepiej niż 43,1 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Zużycie gamma | 0.45 |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Zasilanie | DC:12V±1V |
| Obiektyw | 1,6 mm |
| Kąt obiektywu | Poziomy: 110° Pionowy: 63° Przekątna: 125° |
| Pobór prądu | 40±5mA/12V |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -30°C–80°C, wilgotność względna 95% MAX |













