JY-B32-S 12V 2600mAh 充電式リチウム電池ケース(ワイヤレスバックアップカメラシステム用)
JY-B32-S 12V 2600mAh rechargeable lithium battery case for wireless backup camera system. If you are looking for manufacturing factories and developers of high-quality car cameras , monitors, Battery Case in China, Luview is the right choice for you!
技術仕様
| モデル番号 | JY-B32-S |
| 標準電圧 | 12V |
| 定格容量 | 2600mAh/12V |
| 過充電保護電圧 | 12.5V±0.25V |
| 充電モード | 定格電流 |
| 最大充電電圧 | 12.60-12.90V |
| 充電電流 | 0.7-2A |
| 充電時間-1 | 標準充電(0.7A)、約5時間 |
| 充電時間-2 | Fast charging(2A),About 2 hours |
| バッテリー寿命 | 500サイクルの連続充放電、容量は80% |
| 充電中の使用温度・湿度範囲 | 0~45℃,45~85%rh |
| 放電時の使用温度・湿度範囲 | -20~55℃、45~85%RH |

















