M9661 9.66 Inci IPS HD cermin pandang belakang dwi STARVIS kanta penglihatan malam dash cam
Ciri-ciri Produk
Dengan cermin pandang belakang Luview M9661 IPS HD 9.66 inci yang dilengkapi dua lensa STARVIS untuk penglihatan malam, anda boleh yakin kereta anda dipantau dari dalam dan luar, siang atau malam! Sensor cahaya rendah Sony STARVIS memberikan rakaman yang jelas seperti kristal dalam hampir semua persekitaran, manakala antara muka pengguna yang intuitif memudahkan anda menonton rakaman semasa tuntutan insurans atau situasi lain. Ia juga secara automatik beralih kepada kamera pandangan belakang untuk kemudahan tambahan, memberikan perlindungan menyeluruh dalam setiap pemanduan!
- 1080P Dua Kamera dengan sensor Sony STARVIS
- Penglihatan Malam Starlight yang dipertingkatkan
- Rakaman Gelung / G-sensor / Pemantau Parkir
- Skrin IPS HD 9.66 inci
Spesifikasi Teknikal
| Paparan | Skrin IPS HD 9.66 inci |
| Pemproses | SSC8339N |
| Penderia Imej | Penderia IMX307 |
| Bahan Lensa | 2G4P + IR |
| Nilai Apertur | F1.8 |
| Resolusi maks. | 1920*1080P |
| Jenis pengekodan | H.264 |
| Format Video | Penyahutan H.264, penyimpanan dalam format TS |
| Piksel Kesan | 2 juta piksel |
| Format Imej | JPEG |
| Mod Rakaman | 1 minit/ 3 minit/ 5 minit/ kitaran automatik |
| Penyimpanan | Kad TF (Kelas 10 atau ke atas, sokongan maksimum 64G) |
| GPS | Pilihan |
| Penderia Impak | Penderia pecutan triaksial |
| Penceramah | 8Ω 1W |
| Masa mula | Sekitar 5 saat |
| Voltan Operasi | DC5V |
| Sudut Lensa | Diagonal 143° |
| Arus kerja | 2A |
| Suhu Kerja | -20℃-70℃ |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-85℃ |
















