JY-362 Kamera kabin dalaman ekonomi untuk pemantauan dalaman kenderaan
Ciri-ciri Produk
Tingkatkan keselamatan dan perlindungan kenderaan anda dengan kamera kabin dalaman ekonomi JY-362 Luview! Dengan pilihan pemasangan yang fleksibel, sistem pengawasan serba lengkap ini memantau ruang dalaman dan luaran. Didatangkan dalam warna klasik hitam, putih, atau perak yang menambah sentuhan bergaya pada mana-mana reka bentuk kereta sambil menyediakan imej yang sangat sensitif tanpa silau dan distorsi. Nikmati ketahanan jangka panjang yang dipertingkatkan dengan ketahanan terhadap getaran – pilihan ideal untuk penyelesaian pertikaian penumpang serta perlindungan anti-perompakan.
- Sokongan suis cermin
- Sokong pertukaran ICR
- Warna dangkal adalah pilihan
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/3 CMOS PC2099K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)×488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm x 3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | TIDAK |
| Jumlah LED IR | TIDAK |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 2.8mm |
| Sudut Lensa | 115° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |













