JY-690 Kamera lampu brek ketiga untuk Renault Traffic 2014–2022, Nissan NV300, Vauxhall Vivaro & Opel Vivaro B 2014–2018, Fiat Talento 2016–2022
Ciri-ciri Produk
Dengan sudut pandangan luas sehingga 150 darjah, Kamera Lampu Brek Ketiga Luview JY-690 direka untuk Renault Traffic & Nissan NV300 2014-2022, Vauxhall Vivaro & Opel Vivaro B 2014-2018 dan Fiat Talento 2016-2022. Pilih daripada tiga sensor cemerlang – Sharp CCD/CMOS/AHD – dengan tahap resolusi sehingga 700TVL! Enam LED penglihatan malam inframerah terbina dalam menawarkan keterlihatan pada waktu malam tanpa mencipta silauan, jadi anda tidak akan terlepas apa yang berlaku di jalan belakang semasa memandu kenderaan anda.
- IP68
- Sokongan suis cermin
- Fungsi kawalan skala Suport
- bahan braket: plastik
- Dengan fungsi penglihatan malam, jarak inframerah ialah 10m.
Spesifikasi Teknikal
| Peranti Imej | 1/3 CMOS PC2099K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)×488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm x 3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | TIDAK |
| Jumlah LED IR | 6 PINGAN |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 2.6mm |
| Sudut Lensa | 130° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |

















