JY-873 Kamera lampu brek ketiga untuk Ford Transit Custom 2012-2015
Ciri-ciri Produk
Penglihatan yang dipertingkatkan semasa memandu van atau van kargo adalah penting untuk keselamatan dan ketenangan fikiran, itulah sebabnya kami mencipta kamera lampu brek Luview JY-873. Serasi dengan model Ford Transit Custom dari tahun 2012 hingga 2015, peranti kalis air definisi tinggi ini memastikan pandangan jelas terus di belakang kenderaan anda apabila anda menggantikan lampu brek sedia ada, supaya risiko berpotensi diminimumkan – semua ini tanpa menjejaskan kualiti!
- menyokong video HD analog 700TVL
- Kalendar kalis air gred IP69K
- Dengan fungsi penglihatan malam
- Sokongan untuk pertukaran 6 mod
- Sudut pandangan belakang ialah 180 darjah.
Spesifikasi Teknikal
| Peranti Imej | 1/3 CMOS PC1058K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 976(H)*592(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm x 3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | TIDAK |
| Jumlah LED IR | 6 PINGAN |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 2.6mm |
| Sudut Lensa | 130° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |

















