JY-D16 700 TVL HD kamera dalam kabin untuk bas, van polis & aplikasi dalaman lain
Ciri-ciri Produk
Kecil tetapi berkuasa, kamera HD dalam kabin Luview JY-D16 700 TVL ini sungguh menyegarkan mata. Dengan prestasi penyegelan yang cemerlang dan pemasangan yang mudah, reka bentuk pembukaan cangkerang memastikan haba yang terhasil semasa penggunaan disalurkan keluar dengan cepat, mengelakkan kerosakan pada komponen elektronik dalaman. Lensa kaca pelbagai lapisan bertransmisi tinggi menawarkan imej yang jernih seperti kristal walaupun dalam keadaan cahaya rendah – menghasilkan rakaman video malam yang terperinci dengan setiap tangkapan!
- Sokong pertukaran cermin
- menyokong video HD analog 700TVL
- Sokong fungsi kawalan pemerintah
- Dengan fungsi penglihatan malam
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/3 CMOS PC2099K |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)×488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 6.2um*7.4um |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | Pilihan |
| Jumlah LED IR | 6 PINGAN |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 2.3mm |
| Sudut Lensa | 150° |
| Kebocoran arus | 65±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |













