JY-WLC-LB4 lampu kerja LED segi empat sama HD kalis air tanpa wayar untuk kamera kenderaan mesin pertanian
Ciri-ciri Produk
Kamera lampu kerja LUVIEW ini menampilkan sensor CMOS 1/2.9 berprestasi tinggi, membolehkan penghantaran video HD 720P tanpa wayar melalui isyarat digital 2.4GHz. Dengan keupayaan penglihatan malam LED Cahaya Putih berwarna penuh yang mengagumkan, persekitaran kerja anda akan diterangi dengan cemerlang, walaupun pada malam yang paling gelap. Kamera ini menyokong penghantaran isyarat video tanpa wayar 2.4GHz, menawarkan julat luar biasa sejauh 140 meter di kawasan terbuka. Jaga garis pandangan yang jelas ke peralatan anda tanpa kerisauan, walaupun di padang yang luas.
- Dilengkapi sensor CMOS 1/2.9 inci, menyokong video definisi tinggi 720P tanpa wayar dengan teknologi digital 2.4GHz
- Reka bentuk voltan luas, menyokong input voltan 12V-24V
- Penglihatan malam LED putih berwarna penuh untuk meningkatkan keterlihatan dalam keadaan cahaya rendah
- Menggunakan teknologi wayarles 2.4GHz untuk penghantaran isyarat video, mencapai jarak penghantaran sehingga 140 meter di kawasan terbuka
- Kalendar kalis air gred IP69K
- Anda boleh memilih untuk mengambil magnet tanpa magnet secara lalai.
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/2.9 GC2053 |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 1280(H)×960(V) |
| Kawasan Pengesanan | 2.8μmX2.8μm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 130W |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Luks |
| Mikrofon | Pilihan |
| Jumlah LED IR | cahaya putih*8PING |
| Sudut cahaya | 120° |
| Jarak penglihatan malam | 30-50m |
| Mikrofon | TIDAK |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 43dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Lensa | 1.98mm |
| Sudut Lensa | H:110° V:80° D:125° |
| Voltan plat lampu LED | DC12-24V |
| Kuasa papan lampu LED | 18W |
| Flux cahaya / lumen | 1154/lm |
| Suhu warna | 6500K |
| Bahan lensa | Komputer Peribadi |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Kebocoran arus | 145 mA±20 mA (siang)/1.6 A±0.2 A (penglihatan malam) |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |

















