Kamera pemuka tersembunyi RS-A21 untuk BMW X1, X3, X5 & model BMW lama yang lain
Ciri-ciri Produk
RS-A21 WIFI HIDDEN DASHCAM
Penyelesaian Novatek 1080p
Penglihatan Malam Cahaya Bintang
Warna pilihan: Hitam
Hidden design without changing original BMW outer appearance
Look no further than the Luview RS-A21 if you need a hidden dashcam for your BMW. This innovative device is specifically designed to fit certain older BMW cars, including 2013-2015 BMW X1, 2004-2012 BMW X3, 2004-2013 BMW X5, 2012 BMW X6 and other old BMW models. With an efficient Novatek 1080p camera solution easily tucked away behind the rear view mirror with its hidden design, you can access recorded videos without having to remove any SD cards – simply connect it via WiFi!
Spesifikasi Teknikal
| Pemproses | Novatek NT96658MBG (dengan 1 GB DDRIII terbina dalam) |
| Penderia Imej | Pengesan imej CMOS Exmor profesional Sony IMX323 1/2.9 inci |
| Bahan Lensa | 6G+IR |
| Nilai Apertur | F1.8 |
| Sudut Lensa | 170° |
| Resolusi maks. | 1920*1080 piksel 1080p / 1280*720 piksel 720p |
| Jenis pengekodan | H.264@1080P 30fp/s, H.264@720P 60fp/s |
| Format Video | Penyahutan H.264, format simpanan MOV |
| Piksel berkesan: | 2 juta piksel / 1 juta piksel |
| Format Imej | JPEG |
| Mod Rakaman : | 3 minit / 5 minit / 10 minit / kitaran automatik |
| Penyimpanan | Kad TF (Kelas 10 atau ke atas, menyokong sehingga 32GB) |
| Keluaran sistem TV: | NTSC/PAL |
| GPS : | tidak disokong |
| WiFi : | 802.11b/g/n |
| G-Sensor | Accelerometer triaksial |
| pengesanan pergerakan | Pergerakan objek dikesan dan rakaman 10 saat |
| Pengesanan perlanggaran | Perlanggaran dikesan dan rakaman selama 30 saat |
| Masa mula | Anggaran 2 saat |
| Voltan Operasi | DC12V |
| Mata Wang Kerja : | 250MA ±10MA |
| Mata Wang Statik | 0.001MA |
| Suhu Penyimpanan : | -30 ° C ~ 85 ° C. |
| Suhu Operasi | -20 ° C ~ 65° C. |
| Kelembapan Operasi | 15%-60%RH |
| Bateri | Tidak disertakan |
| Pantau | Tidak disertakan |

















