RS-A21 verborgen dashcam voor BMW X1, X3, X5 en andere oudere BMW-modellen
Productkenmerken
RS-A21 WIFI VERBORGEN DASHCAM
Novatek 1080p oplossing
Starlight Nachtzicht
Kleur optioneel: zwart
Verborgen design zonder het originele BMW uiterlijk te veranderen
Zoek niet verder dan de Luview RS-A21 als je een verborgen dashcam voor je BMW nodig hebt. Dit innovatieve apparaat is speciaal ontworpen voor bepaalde oudere BMW auto's, waaronder 2013-2015 BMW X1, 2004-2012 BMW X3, 2004-2013 BMW X5, 2012 BMW X6 en andere oude BMW modellen. Met een efficiënte Novatek 1080p camera-oplossing die gemakkelijk kan worden weggestopt achter de achteruitkijkspiegel met zijn verborgen ontwerp, heb je toegang tot opgenomen video's zonder dat je een SD-kaart hoeft te verwijderen - sluit hem gewoon aan via WiFi!
Technische specificaties
| Processor | Novatek NT96658MBG (met ingebouwde 1 GB DDRIII) |
| Beeldsensor | Sony IMX323 professionele 1/2,9 inch Exmor CMOS beeldsensor |
| Lensmateriaal | 6G+IR |
| Diafragmawaarde | F1.8 |
| Lenshoek | 170° |
| Max. resolutie | 1920*1080 pixels 1080p / 1280*720 pixels 720p |
| Coderingstype | H.264@1080P 30fp/s, H.264@720P 60fp/s |
| Videoformaat | H.264-codering, MOV-opslagformaat |
| Effectieve pixels: | 2 miljoen pixels / 1 miljoen pixels |
| Afbeeldingsformaat | JPEG |
| Opnamemodus: | 3 minuten / 5 minuten / 10 minuten / automatische cyclus |
| Opslag | TF-kaart (klasse 10 of hoger, ondersteunt maximaal 32 GB) |
| TV-systeem Uitgang: | NTSC/PAL |
| GPS : | niet ondersteund |
| WiFi : | 802.11b/g/n |
| G-sensor | Drieassige versnellingsmeter |
| bewegingsdetectie | Objectbeweging gedetecteerd en opname 10 seconden |
| Botsingsdetectie | Botsing gedetecteerd en opname gedurende 30 seconden |
| Opstarttijd | Ongeveer 2 seconden |
| Werkspanning | 12 V gelijkstroom |
| Werkvaluta: | 250 mA ±10 mA |
| Statische valuta | 0,001 mA |
| Opslagtemperatuur: | -30 °C ~ 85 °C. |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C ~ 65 °C. |
| Bedrijfsvochtigheid | 15%-60%RH |
| Batterij | Niet inbegrepen |
| Monitor | Niet inbegrepen |

















