JY-6731W Draadloze IP69K waterdichte achteruitkijkcamera met 10 m nachtzicht
Productkenmerken
De Luview JY-6731W high definition draadloze achteruitrijcamera met nachtzicht en waterdichtheid IP69K is speciaal ontworpen voor vrachtwagenchauffeurs, bestuurders van technische voertuigen en bestuurders van landbouwmachines. Uitgerust met een 1/2.9 CMOS-sensor levert hij een heldere en gedetailleerde beeldkwaliteit. In combinatie met een infrarood nachtzichtfunctie van 10 meter zorgt de camera voor duidelijk zicht, zelfs in donkere omgevingen, waardoor 's nachts achteruitrijden veiliger wordt.
-
Uitgerust met een 1/2.9 CMOS-sensor
-
Waterdichtheid: IP69K
-
Met nachtzicht en een infraroodbereik van 10 meter
Technische specificaties
| Beeldsensor | 1/2.9 CMOS |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 1280 X 960/720P |
| Detectiegebied | 2,8μm(H)ⅹ 2,8μm(V) |
| Minimale verlichting | 0,01 Lux |
| SNR | ≥38 dB |
| Dynamisch bereik | 81 dB |
| Microfoon | ja |
| Aantal IR-leds | 12PCS |
| Nacht Visueel | 5-10M |
| Effectieve lanceerafstand (leeg) | 200M |
| Videoformaat | MP4 |
| Frequentiebereik | 2410MHz~2478MHz |
| Zendvermogen | 17,5 dB |
| Antennemacht | 5dB |
| Modulatiesysteem | QPSK |
| Frequentie Ruimte | 2 MHz |
| Witbalans | AUTO |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Gamma-coëfficiënt | 0.45 |
| Stroomvoorziening | DC: 12V~24V |
| Lens | 2,8 mm |
| Lenshoek | H:105° V:54° D:111° |
| Huidige consumptie | DAY:145±5mA;Night:230±5mA |
| Waterdicht | IP69K |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |

















