JY-682 Derde remlichtcamera voor Ford Transit 2014-2019
Productkenmerken
De Luview JY-682 derde remlichtcamera biedt topklasse bescherming voor 2014-2019 Ford Transit transport trucks met zijn waterdichte, mistbestendige en nachtzicht mogelijkheden. De installatie is een fluitje van een cent dankzij het volledige pakket meegeleverde accessoires: verlengkabel, adapter, voedingskabel, RCA-adapter en stofdicht katoen, zodat je truck deze essentiële veiligheidsfunctie niet hoeft te missen!
- IP68
- materiaal beugel: kunststof
- Ondersteuning van spiegelschakelaar en schaalcontrolefunctie
- Met nachtzichtfunctie is de infraroodafstand 10 m.
Technische specificaties
| Beeldapparaat | 1/3 CMOS |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 1280 (H)*960 (V) |
| Detectiegebied | 3,75 μm |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 130W |
| Minimale verlichting | 0,1 lux (overdag), 0 lux (met IR) |
| Microfoon | Optioneel |
| Aantal IR-leds | 6 stuks |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 48 dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | 12 V gelijkstroom |
| Lens | 2,6 mm |
| Lenshoek | 123° |
| Stroomverbruik | 70 ± 5 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |

















