V2000 Universele dashcam met Sony 4K-camera aan de voorkant en 1080P AHD-camera aan de achterkant
Productkenmerken
Leg je avontuur vast met de Luview V2000 universele dashcam! Met zijn krachtige Novatek NT96529 hogesnelheidsprocessor, levendige 3 inch full touch IPS-scherm en 4K Sony IMX415 sensor voor kristalheldere beelden aan de voorkant - plus een tweekanaals autorecorder met AHD 1080P achteruitkijkcamera - mis je nooit meer het vastleggen van die speciale momenten onderweg.
- Sony 4K HD-camera aan de voorkant, AHD 1080P-camera aan de achterkant
- Ondersteuning ADAS-functie
- Ondersteuning externe GPS
- 12V zekeringkast voeding & 5V auto-oplader voeding optioneel
Technische specificaties
| Processor | Snelle NT96529 van Novatek |
| Beeldsensor | IMX415-sensor |
| Diafragmawaarde | F1.4 |
| Max. resolutie | Voorkant 4K / Achterkant 1080P |
| Coderingstype | H.264 |
| Videoformaat | H.264 codering, TS opslag |
| Opnamemodus | 1 minuut/ 2 minuten/3 minuten/ automatische cyclus |
| Opslag | TF-kaart (klasse 10 of hoger, max. ondersteuning 32G) |
| WiFi | 802.11b/g/n/ac |
| Alarm en bewaking op afstand | Op afstand wakker worden en opnemen gedurende 2 minuten (indien met cloud server, kan de opnametijd op afstand worden verlengd tot 4 minuten), dit is een optionele functie |
| Opstarttijd | Ongeveer 10 seconden |
| Werkspanning | 12 V gelijkstroom |
| Lenshoek | Diagonaal 143° |
| Werkstroom | 400±10mA |
| Werktemperatuur | -20℃-65℃ |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C |
















