V2000 4G – uniwersalna kamera samochodowa z podwójną kamerą HD i funkcją udostępniania w chmurze
Cechy produktu
Luview V2000 to zaawansowana technologicznie, udostępniana w chmurze kamera samochodowa 4G z funkcją zdalnego monitorowania w rozdzielczości Full HD. Dzięki łatwemu w obsłudze dotykowemu wyświetlaczowi i bardzo czułemu czujnikowi noktowizyjnemu Sony STARVIS przy słabym oświetleniu, kierowcy mogą być pewni, że niezależnie od pory dnia za kierownicą, to eleganckie urządzenie zapewni oszałamiająco wyraźny obraz dla optymalnego bezpieczeństwa na drodze!
- Podwójny zdalny monitoring Full HD
- 264 kodowanie
- Duży otwór przysłony F1.4
- Sterowanie dotykowe
- Odtwarzanie śladu GPS
Specyfikacje techniczne
| Czujnik obrazu | 1/3 CMOS PC2099K |
| System telewizyjny | NTSC/PAL |
| Efektywne piksele | 968 (H) * 488 (V) |
| Obszar wykrywania | 6,2 μm × 7,4 μm |
| Synchronizacja. System | Wewnętrzny |
| Rozdzielczość | 700 TVL |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa (w dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Mikrofon | Opcjonalnie |
| Liczba diod IR LED | 6 sztuk |
| Wyjście wideo | 1,0 Vp-p/75 omów |
| System skanowania | przeplatać się |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepszy niż 48 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Zużycie gamma | 0.45 |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Zasilanie | 12 V DC |
| Obiektyw | 2,3 mm |
| Kąt obiektywu | 150° |
| Pobór prądu | 65±5 mA |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -30°C–80°C, wilgotność względna 95% MAX |

















