JY-SD5324 4 Saluran 1080P AI MDVR untuk pengurusan armada
Ciri-ciri Produk
Luview 4 Saluran AHD AI MDVR menggunakan 4G dan BeiDou-3/GPS untuk penjejakan kenderaan masa nyata dan penjadualan armada. Ia menampilkan penggera kecemasan, pelbagai antara muka, dan algoritma AI (ADAS, DMS, BSD) untuk meningkatkan keselamatan dan mengurangkan risiko. Penyimpanan stabil dan pengekodan cekap memastikan pengambilan semula video yang mudah. Ia menyokong pemantauan masa nyata, amaran, dan semakan pasca insiden, meningkatkan kecekapan dan keselamatan pengurusan armada.
- Mendukung input AHD HD 4-saluran (1080P*30FPS, 720P, D1, CIF); sambungan IPC melalui port rangkaian
- Penyahutan H.265 & H.264 untuk penyimpanan dan penghantaran yang cekap
- Input audio 4 saluran, output audio 1 saluran, interkom 1 saluran dengan sokongan pembesar suara luaran
- Keluaran video CVBS 1 saluran (VGA pilihan)
- 2 slot kad SD untuk rakaman manual atau terjadual sehingga 512GB
- 1 port USB 2.0 untuk eksport fail dan penggunaan tetikus
- Komunikasi 4G melalui kad SIM, penentuan kedudukan dwi-modus BeiDou-3/GPS, dan Wi-Fi terbina dalam
- Alarm kecemasan, input suis 4 saluran, output suis 1 saluran, 2 port bersiri RS232 (pilihan RS232/RS485)
- AI terbina dalam untuk ADAS, DMS, pengesanan BSD
- Aplikasi mudah alih, klien dan perisian platform untuk pratonton dan konfigurasi video
- Sistem fail khusus untuk rakaman yang stabil
- Reka bentuk padat dan mudah dibawa dengan sarung aloi aluminium untuk ketahanan dan penyaluran haba yang baik
Spesifikasi Teknikal
| Produk | MDVR |
| Sistem | Linux |
| Antara muka | Antaramuka operasi menu grafik (menu OSD) |
| Pemproses Pusat | ARM Cortex CA9 Binuclear@1.4GHz |
| Input Video | Input video 12V 4-saluran |
| Keluaran Video | Sokongan output CVBS/VGA 1 saluran |
| Format Pemampatan | H.264/H.265 |
| Resolusi | Menyokong 1080P, 720P, D1, HD1, CIF |
| Kualiti Video | Tahap 0 hingga 7, 0 adalah tahap tertinggi, 7 adalah tahap terendah |
| Kualiti imej | Tahap 1 hingga 8, tahap optimum 1, tahap minimum 8 |
| Mod | Rakaman automatik lalai, menyokong rakaman berpandukan masa, rakaman penggera, dan lain-lain. |
| Input Audio | Sokong input 4-saluran, rakaman serentak bunyi dan video |
| Keluaran Audio | 1CH, port belakang menyambung ke penyambung BNC |
| Format Pemampatan | G.711A |
| Input Alarm | Masukan suis 4 saluran, masukan penggera kecemasan 1 saluran |
| Keluaran Amaran | Keluaran suis satu saluran |
| Pemindahan Tanpa Wayar | Fungsi penghantaran wayarles 4G terbina dalam, TDD-LTE, FDD-LTE |
| GPS | Mendukung modul GPS/BD luaran, boleh dilaporkan kepada JT_808 |
| Penderia | Pecutan terbina dalam 3-paksi, sensor giroskop 6-paksi pilihan |
| Kad Memori | 2 slot Kad MicroSD, maksimum 512GB |
| Kaedah Kemas Kini | Disokong oleh kad SD, cakera USB dan peningkatan automatik jauh melalui FTP |
| Kaedah Penyimpanan | Kaedah penyimpanan cakera kosong proprietari |
| Penyambung SIM | Sokongan 1 port kad SIM |
| Main Semula Video | Sokong main balik 1–4 saluran, sokong laju maju atau mundur 2, 4, 8, 16 kali ganda, serta fungsi jeda |
| Pengurusan Kuasa | Input kuasa julat luas yang boleh menyesuaikan. Fungsi perlindungan untuk beban berlebihan, ketegangan rendah, litar pintas dan sambungan songsang. |
| Input Kuasa | DC:+9V ~ +36V |
| Keluaran Kuasa | +12V@1A, +5V@1A |
| Penggunaan kuasa | Kondisi kerja biasa<12W (Tanpa periferal) |
| Suhu | -20℃ hingga +70℃ |
| Kelembapan | 20%~90% |















