JY-028 1/4 CMOS groothoek HD waterdichte minicamera voor autoveiligheid
Productkenmerken
Deze minicamera is uitgerust met een 1/4 CMOS-sensor en zorgt voor heldere beelden van hoge kwaliteit. Met een 125° groothoekzicht en HD-analoge uitvoer lost hij effectief dodehoekproblemen op de weg op. De IP69K waterdichtheid zorgt voor een stabiele werking onder zware omstandigheden en de integratie van ruisonderdrukking en 2D-DNR-technologie verbetert de beeldhelderheid en biedt betrouwbare ondersteuning voor een verbeterde verkeersveiligheid.
- gebruik een 1/4 CMOS 1-megapixel sensor met hoge prestaties
- ultrabrede kijkhoek van 125 graden
- HD-analoge signaaluitgang
- waterdicht IP69K
- ruisonderdrukkingsverwerking toevoegen, 2D-DNR
Technische specificaties
| Beeldsensor | 1/4 CMOS |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 1284 (H)*724 (V) |
| Framerate | 720P@30fps/720P@25fps |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 720P/100W |
| Minimale verlichting | 0,1 Lux |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 43,1dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | DC:12V±1V |
| Lens | 1,6 mm |
| Lenshoek | Horizontaal: 110° Verticaal: 63° Diagonaal: 125° |
| Stroomverbruik | 40±5mA/12V |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |













