JY-026 HD-minicamera met infrarood nachtzicht
Productkenmerken
Bereid je voor op nachtelijke ritten met de Luview JY-026, een HD mini-autocamera die infrarood nachtzicht biedt. Zonder zichtbaar licht of slechte lichtomstandigheden projecteert dit innovatieve apparaat een actieve stroom infrarood licht op objecten voor je zodat je duidelijk kunt zien wat er komt - perfect om jou en je omgeving veilig te houden tijdens nachtelijke ritten!
- met nachtzichtfunctie
- ondersteunt analoge HD-video 700TVL
- Waterdichtheid IP69K
- Ondersteuning voor spiegelomschakeling en liniaalbedieningsfuncties
Technische specificaties
| Beeldsensor | 1/3 CMOS PC1058K |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 976 (H) * 592 (V) |
| Detectiegebied | 4.880 mm * 3.670 mm |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 700 TVL |
| Minimale verlichting | 0,1 lux (overdag), 0 lux (met IR) |
| Microfoon | Optioneel |
| Aantal IR-leds | 2 stuks |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 48 dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | 12 V gelijkstroom |
| Lens | 1,7 mm |
| Lenshoek | 145° |
| Stroomverbruik | Dagstroom 50mA ± 5, nachtzichtstroom 210mA ± 5 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |













