JY-6731 IP69K 420 TV-lijnen bedrade achteruitkijkcamera
Productkenmerken
De Luview JY-6731 IP69K waterdichte achteruitrijcamera is speciaal ontworpen voor vrachtwagenchauffeurs, bestuurders van technische voertuigen en bestuurders van landbouwmachines. Hij heeft een indrukwekkende resolutie van 420 TV lijnen met een hoge pixel grote beeldsensor voor verbeterde helderheid - zelfs in het donker! Het beste van alles is dat de camera een minimale verlichting van 0,1 lux heeft plus 12 ingebouwde infrarood nachtzichtlampjes, zodat je 's nachts tot 10 meter ver vooruit kunt kijken onder alle denkbare weersomstandigheden!
- IP69K
- Ondersteuning spiegelswitch
- Ondersteuning voor ICR-omschakeling
- De infraroodafstand is 10 m.
- 2 megapixelsensor van SONY
- Met nachtzichtfunctie
Technische specificaties
| Beeldsensor | 1/2,9 SONY |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 1920 (H)×1080 (V) |
| Detectiegebied | 2,8μm(H)ⅹ 2,8μm(V) |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 200W |
| Minimale verlichting | 0,1 lux (overdag), 0 lux (met IR) |
| Microfoon | Optioneel |
| Aantal IR-leds | 12PCS |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 48 dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | 12 V gelijkstroom |
| Lens | 2,8 mm |
| Lenshoek | 122° |
| Stroomverbruik | 70 ± 5 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |

















