JY-M770 7 inch AHD LCD-monitor met optionele mobiele app-bediening
Productkenmerken
De JY-M770 7 inch AHD LCD monitor van Luview is een krachtig apparaat dat perfect is voor je autocamerasysteem. Met 4-kanaals mogelijkheden en quad-functie, biedt het menutaalopties die geschikt zijn voor een wereldwijd publiek, evenals optionele afstandsbediening of mobiele app-bediening - dit alles maakt het monitoren eenvoudig en ongecompliceerd. Sterker nog, de monitor schakelt automatisch over naar overeenkomstige beelden wanneer deze wordt geactiveerd in de stand-bymodus!
- Met luidsprekers
- 12/24 V, DC/<6W
- Met afstandsbedieningsfunctie
- Meerdere schermtalen beschikbaar
- Ondersteunt video-invoer van 2 camera's tegelijkertijd
- Ondersteunt audio-invoer van 2 camera's tegelijk (optioneel)
- Afbeeldingen kunnen van links naar rechts omhoog en omlaag worden gekanteld.
Technische specificaties
| Schermgrootte | 7"/16:9 |
| Resolutie | 1024 (B) * R.G.B * 600 (H) |
| TV-systeem | AUTO |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrast | 400:1 |
| Actief gebied | 154,08 (B) × 85,92 (H) mm |
| Kijkhoek | U/D:50°/70°,R/L:70°/70° |
| Beeldinstellingen | Helderheid、Kleur、Contrast |
| Videoformaat | AHD |
| Spiegel omdraaien | Niet-spiegel, spiegel, omdraaien, spiegel omdraaien |
| Videokanaal | Twee kanaals video-ingang |
| Omgekeerde functie | Enkele terugweg (liniaal instelfunctie) |
| Omkering uitgesteld | 0-15 seconden |
| Schaalfunctie | Liniaal met één schaal en automatische liniaalschakelaar |
| Stroomvoorziening | 12/24 V, DC/<9W |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +65 °C |
| Opslagtemperatuur | -25 °C tot +70 °C |

















