M1081 10,88 inch touchscreen universele dashcamera met 1080P achteruitrijcamera
Productkenmerken
Met de Luview M1081 universele dashcam is autorijden nog nooit zo eenvoudig geweest! Deze dashcam met 10,88” touchscreen wordt geleverd met een 1080P achteruitrijcamera om u te voorzien van ultrazuivere video en foto's, zelfs in het donker, zodat uw ritten veiliger zijn dan ooit tevoren - parkeren is eenvoudig dankzij de achteruitrijcameratechnologie.
- 1080P Dual Cams met achteruitkijkcamera
- Loop-opname / G-sensor / Parkeermonitor
- 10,88 inch touchscreen streaming media
Technische specificaties
| Weergave | 10,88 inch aanraakscherm |
| Processor | MSC8339 |
| Beeldsensor | GC2053 |
| Lensmateriaal | 4G |
| Diafragmawaarde | F1.8 |
| Max. resolutie | 1920*1080P |
| Coderingstype | H.264 |
| Videoformaat | H.264 codering, opslag in TS-formaat |
| Effectpixels | 2 miljoen pixels |
| Afbeeldingsformaat | JPEG |
| Opnamemodus | 1 minuut/ 3 minuten/ 5 minuten/ automatische cyclus |
| Opslag | TF-kaart (klasse 10 of hoger, max. ondersteuning 64G) |
| GPS | Optioneel |
| Botsingssensor | Triaxiale versnellingssensor |
| Spreker | 8Ω 1W |
| Opstarttijd | Ongeveer 10 seconden |
| Werkspanning | DC5V |
| Lenshoek | 150° |
| Werkstroom | 3A |
| Werktemperatuur | -20℃-70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃-85℃ |
















