JY-680 Trzecia kamera światła hamowania do Mercedes Benz Sprinter 2007-2022, Freightliner Sprinter 2001-2021 i VW Crafter 2007-2016
Cechy produktu
Kamera trzeciego światła hamowania Luview JY-680 zapewni Ci bezpieczeństwo, zapewniając szeroki widok otoczenia podczas cofania. W nocy jest szczególnie pomocna dzięki sześciu wbudowanym diodom IR LED zapewniającym wyraźny obraz w ciemności - a wszystko to bez kompromisów w zakresie wzornictwa, ponieważ to kompaktowe i łatwe w instalacji urządzenie płynnie wtapia się w oryginalny wygląd samochodów Mercedes Benz Sprinter 2007-2022, Freightliner Sprinter 2001-2021 lub VW Crafter 2007-2016.
- IP68
- Materiał wspornika: tworzywo sztuczne
- Obsługa przełącznika lustrzanego
- Wspieranie przełączania ICR
- Wysokiej jakości 2-megapikselowy sensor SONY
- Z funkcją noktowizora, odległość w podczerwieni wynosi 10 m
Specyfikacje techniczne
| Urządzenie obrazujące | 1/2.9 SONY |
| System telewizyjny | NTSC/PAL |
| Efektywne piksele | 1920(H)*1080(V) |
| Obszar wykrywania | 2,8 μm(H)*2,8 μm(V) |
| Synchronizacja. System | Wewnętrzny |
| Rozdzielczość | 200W |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa (w dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Mikrofon | Opcjonalnie |
| Liczba diod IR LED | 6 sztuk |
| Wyjście wideo | 1,0 Vp-p/75 omów |
| System skanowania | przeplatać się |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepszy niż 48 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Zużycie gamma | 0.45 |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Zasilanie | 12 V DC |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt obiektywu | 122° |
| Pobór prądu | 70±5mA |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -30°C–80°C, wilgotność względna 95% MAX |

















