JY-862 1080P HD Podwójna kamera boczna z widokiem pod wysokim i niskim kątem
Dwuobiektywowa kamera boczna Luview JY-862 1080P HD to dedykowana kamera boczna zaprojektowana w celu zmniejszenia martwych punktów i poprawy widoczności bocznej pojazdów ciężarowych, takich jak autobusy, przyczepy, ciężarówki. Wyposażona jest w obiektyw o wysokim i niskim kącie widzenia, dzięki czemu kierowca może lepiej widzieć na monitorze wewnątrz pojazdu, może lepiej zastąpić tradycyjne lusterka wsteczne, które są dodatkowo instalowane z małym lusterkiem o szerszym kącie, ale z lepszą widocznością i niezawodnością.
Cechy produktu
- Korzystanie z matrycy światłoczułej 1/2,8 Sony 1080P
- Oświetlenie osiąga 0,001 luksa, a widoczność obrazów noktowizyjnych przy słabym oświetleniu jest wyraźniejsza i delikatniejsza
- Funkcja szerokiego zakresu dynamiki (WDR), zakres dynamiki do 120 dB. Wyraźny i stabilny obraz można uzyskać niezależnie od pory dnia i nocy.
- Wodoodporność na poziomie IP69K
- Adaptacyjne przetwarzanie redukcji szumów, 2D-DNR, 3D-DNR
Specyfikacje techniczne
| Czujnik obrazu | 1/2,8 Sony |
| System telewizyjny | NTSC / PAL (opcjonalnie) |
| Efektywne piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Liczba klatek na sekundę | 1080P@25fps / 1080P@30fps |
| Synchronizacja. System | Wewnętrzny |
| Rozdzielczość | 1080p / 2 megapiksele |
| Minimalne oświetlenie | 0,001 luksa (dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Mikrofon | Opcjonalnie |
| Wyjście wideo | 1,0 Vp-p/75 omów |
| System skanowania | Skanowanie progresywne |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepszy niż 48 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Zużycie gamma | 0.45 |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Zasilanie | DC 12V |
| Kąt obiektywu | Wysoka soczewka: 4,3 mm 40°(wys.) 80°(szer.) / Niska soczewka: 2,3 mm 68°(wys.) 134°(szer.) |
| Pobór prądu | Pojedynczy obiektyw: 100±5mA / Podwójny obiektyw: 200±10mA |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -30°C–80°C, wilgotność względna 95% MAX |

















