Ukryta kamera samochodowa RS-A17 do Mercedes Benz B180, B200, B260, B261
Cechy produktu
Rozwiązanie Ambarella A12L
Starlight Night Vision
Opcjonalny kolor: Szary, Czarny, Zgaszony biały
Ukryta konstrukcja bez zmiany oryginalnego wyglądu zewnętrznego Mercedes Benz
With Luview’s RS-A17 hidden dash cam, you can make driving safer without compromising the classic look of your Mercedes Benz B180, B200, B260 or B261. Featuring a sleek design and 1080p high definition with 170°wide viewing angles plus WiFi connection capability to keep an eye on everything around your car — all tucked away out of sight — it makes for peace of mind while navigating any journey! If you’re in search of top quality dashcams suited for Mercedes Benz B180, B200, B260 or B261, then put trust in China manufacturer Luview; we’ll have you covered every step of the way.
Specyfikacje techniczne
| Procesor | Novatek NT96658MBG (z wbudowaną pamięcią 1 GB DDRIII) |
| Czujnik obrazu | Profesjonalny przetwornik obrazu Exmor CMOS 1/2,9 cala Sony IMX323 |
| Materiał obiektywu | 6G+IR |
| Wartość przysłony | F1.8 |
| Kąt obiektywu | 170° |
| Maks. Rozdzielczość | 1920*1080 pikseli 1080p / 1280*720 pikseli 720p |
| Typ kodowania | H.264@1080P 30fp/s, H.264@720P 60fp/s |
| Format wideo | Kodowanie H.264, format zapisu MP4 |
| Efektywne piksele: | 2 miliony pikseli / 1 milion pikseli |
| Format obrazu | JPEG |
| Tryb nagrywania : | 3 minuty / 5 minut / 10 minut / cykl automatyczny |
| Przechowywanie | Karta TF (klasa 10 lub wyższa, obsługa maksymalnie 32 GB) |
| Wyjście systemu TV: | NTSC/PAL |
| GPS : | nieobsługiwany |
| WiFi : | 802.11b/g/n |
| G-Sensor | Akcelerometr trójosiowy |
| wykrywanie ruchu | Wykrycie ruchu obiektu i nagrywanie przez 10 sekund |
| Wykrywanie kolizji | Wykrycie kolizji i nagrywanie przez 30 sekund |
| Czas rozruchu | Około 2 sekund |
| Napięcie robocze | 12 V DC |
| Waluta robocza : | 250MA ±10MA |
| Waluta statyczna | 0.001MA |
| Temperatura przechowywania : | -30°C ~ 85°C. |
| Temperatura robocza | -20°C ~ 65°C. |
| Wilgotność robocza | 15%-60%RH |
| Bateria | Nie zawiera |
| Monitor | Nie zawiera |

















