JY-814 R158/R159 Araç yaya algılama ve sesli-görsel uyarı işlevine sahip Gelişmiş IP69K 1080P AI kamera
Ürün Özellikleri
LUVIEW JY-814 AI kamera, R158/R159 standartlarına uyan ve binek, ticari ve sedan modeller dahil olmak üzere M2'den N3 sınıfına kadar geniş bir araç yelpazesinde çok yönlülük sunan son teknoloji bir algoritma ile donatılmıştır. Bu kamera, sürücüleri bilgilendirmek ve güvenlik önlemlerini desteklemek için hem sesli hem de görsel uyarılar sunarak yayaları ve araçları tespit etmedeki olağanüstü performansıyla öne çıkar. Harici bir WiFi modülü ile donatılmış olan bu kamera, sorunsuz uzaktan iletişim ve ürün yazılımı güncellemelerini alma olanağı sağlar. Kullanıcılar format, yansıtma ve algılama parametreleri gibi ayarları farklı sürüş koşullarına uyacak şekilde kolayca özelleştirerek özel ve akıllı bir sürüş deneyimi yaşayabilir.
- Yaya ve araç algılama işlevi, sürücüye öndeki ve arkadaki yayaları ve araçları hatırlatmak için sesli ve ışıklı uyarı işlevi çıkışı sağlar
- Harici WiFi iletişimi ve yükseltme işlevi
- Kamera formatı, ayna ve çevirme WiFi iletişimi aracılığıyla ayarlanabilir
- Algılama nesnesi, algılama hassasiyeti, cetvelin algılama alanı ve diğer parametreler serbestçe ayarlanabilir
- Algılama cetveli ihtiyaca göre serbestçe ayarlanabilir
- Su geçirmezlik sınıfı IP69K 720p, isteğe bağlı 1080p
- Konektör tipi: 4pin havacılık, BMW
- Lens açısı: yatay 145°, dikey 80°, diyagonal 165°
- Yapay zeka algoritma modelini benimseyin
- Dahili menü ayar düzenlemeleri R158/R159 isteğe bağlı farklı uygulama senaryoları
Why Choose Luview AI Vehicle Camera
This camera meets UN ECE R159 MOIS/R158 RVCS testing requirements, and Luview can quickly respond to customized needs, completing training for the following new categories within 7 days:
- Area Intrusion Detection
Enables real-time monitoring and automatic early warning of dangerous behaviors such as people, vehicles, and objects crossing boundaries, intruding, and loitering. Widely used in security, transportation, retail, urban management, and smart park scenarios;
- İnsan Sayımı
Accurately identifies and counts the number of people, providing intelligent customer flow management for various industries;
- Traffic Safety Facilities
By identifying barriers such as bollards, barriers, and guardrails, it warns drivers of obstacles or dangerous areas ahead, preventing collisions;
- Animals
Identifies different animal species, providing intelligent visual perception capabilities for wildlife protection, road safety, urban management, and other fields.
Teknik Özellikler
| Görüntü Cihazı | 1/2,9 CMOS |
| TV Sistemi | NTSC/PAL |
| Kare Hızı | 30/25 fps |
| Piksel Boyutu | 2,8 μm x 2,8 μm |
| Etkin Pikseller | 1920 (Y) x 1080 (V) |
| Çözünürlük | 1080P/720P |
| Minimum Aydınlatma | 0,1 Lux (gündüz), 0 Lux (IR ile) |
| Senkronizasyon. Sistem | Interlace |
| AGC | OTOMATİK |
| Sinyal gürültü oranı | 43dB'den daha iyi |
| Beyaz dengesi | OTOMATİK |
| Elektronik Deklanşör | OTOMATİK |
| Arka Işık Telafisi | OTOMATİK |
| Minimum Aydınlatma | 0,1 Lux (gündüz), 0 Lux (IR ile) |
| Lens | 1.98mm |
| Lens Açısı | D: 145° H: 80° V: 165° |
| Güç Gerilimi | DC12V ~ 24V |
| Güç Tüketimi | 260±5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -70 ℃, RH 95% MAKS |
| Depolama Sıcaklığı | -25 ℃ -75 ℃, RH 95% MAKS |

















