JY-814 R158/R159 Zaawansowana kamera IP69K 1080P AI z funkcją wykrywania pojazdów i pieszych oraz funkcją ostrzegania audiowizualnego
Cechy produktu
Kamera LUVIEW JY-814 AI jest wyposażona w najnowocześniejszy algorytm, który jest zgodny ze standardami R158/R159 i oferuje wszechstronność w szerokim spektrum pojazdów od klasy M2 do N3, w tym w modelach osobowych, dostawczych i sedan. Kamera ta wyróżnia się wyjątkową wydajnością w wykrywaniu pieszych i pojazdów, oferując zarówno alerty dźwiękowe, jak i wizualne, aby informować kierowców i wzmacniać środki bezpieczeństwa. Wyposażona w zewnętrzny moduł WiFi, umożliwia płynną zdalną komunikację i możliwość otrzymywania aktualizacji oprogramowania układowego. Użytkownicy mogą łatwo dostosować ustawienia, w tym format, odbicie lustrzane i parametry wykrywania, aby dostosować je do różnych warunków jazdy, zapewniając dostosowane i inteligentne wrażenia z jazdy.

- Funkcja wykrywania pieszych i pojazdów, zapewniająca funkcję ostrzegania dźwiękowego i świetlnego, aby przypomnieć kierowcy o pieszych i pojazdach z przodu i z tyłu.
- Zewnętrzna komunikacja WiFi i funkcja aktualizacji
- Format kamery, lustro i klapkę można ustawić za pośrednictwem komunikacji Wi-Fi
- Obiekt wykrywania, czułość wykrywania, obszar wykrywania linijki i inne parametry można dowolnie regulować
- Linijka wykrywania może być dowolnie regulowana w zależności od potrzeb
- Klasa wodoszczelności IP69K 720p, opcjonalnie 1080p
- Typ złącza: 4-pinowe lotnicze, BMW
- Kąt obiektywu: poziomy 145°, pionowy 80°, przekątna 165°
- Przyjęcie modelu algorytmu AI
- Wbudowane regulacje ustawień menu R158/R159 różne scenariusze aplikacji opcjonalnie

Why Choose Luview AI Vehicle Camera
This camera meets UN ECE R159 MOIS/R158 RVCS testing requirements, and Luview can quickly respond to customized needs, completing training for the following new categories within 7 days:
- Area Intrusion Detection
Enables real-time monitoring and automatic early warning of dangerous behaviors such as people, vehicles, and objects crossing boundaries, intruding, and loitering. Widely used in security, transportation, retail, urban management, and smart park scenarios;
- Liczenie osób
Accurately identifies and counts the number of people, providing intelligent customer flow management for various industries;
- Traffic Safety Facilities
By identifying barriers such as bollards, barriers, and guardrails, it warns drivers of obstacles or dangerous areas ahead, preventing collisions;
- Animals
Identifies different animal species, providing intelligent visual perception capabilities for wildlife protection, road safety, urban management, and other fields.

Specyfikacje techniczne
| Urządzenie obrazujące | 1/2,9 CMOS |
| System telewizyjny | NTSC/PAL |
| Liczba klatek na sekundę | 30/25 kl. |
| Rozmiar piksela | 2,8 μm x 2,8 μm |
| Efektywne piksele | 1920 (wys.) x 1080 (szer.) |
| Rozdzielczość | 1080P/720P |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa (w dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Synchronizacja. System | Przeplot |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepiej niż 43 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa (w dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Obiektyw | 1,98 mm |
| Kąt obiektywu | D: 145° H: 80° V: 165° |
| Napięcie zasilania | DC12V~24V |
| Zużycie energii | 260±5 mA |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -25℃-75℃, RH 95% MAX |
Zastosowanie
Luview JY-814 AI camera is widely used and is applicable to various types of vehicles such as forklifts, engineering vehicles, trucks, cars, SUVs, and school buses.


















