JY-814 R158/R159 Kamera AI Lanjutan IP69K 1080P dengan pengesanan kenderaan dan pejalan kaki serta fungsi amaran audio-visual
Ciri-ciri Produk
Kamera LUVIEW JY-814 AI dilengkapi dengan algoritma termaju yang mematuhi piawaian R158/R159 dan menawarkan keserbagunaan merentasi spektrum kenderaan yang luas daripada kelas M2 hingga N3, termasuk model penumpang, komersial, dan sedan. Kamera ini menonjol dengan prestasi luar biasa dalam mengesan pejalan kaki dan kenderaan, menawarkan amaran audio dan visual untuk memaklumkan pemandu dan mengukuhkan langkah keselamatan. Dilengkapi modul WiFi luaran, ia membolehkan komunikasi jauh yang lancar dan keupayaan menerima kemas kini firmware. Pengguna boleh dengan mudah menyesuaikan tetapan termasuk format, cerminan, dan parameter pengesanan untuk memenuhi keadaan pemanduan yang berbeza, memastikan pengalaman pemanduan yang disesuaikan dan pintar.

- Fungsi pengesanan pejalan kaki dan kenderaan, menyediakan keluaran amaran bunyi dan cahaya untuk mengingatkan pemandu tentang pejalan kaki dan kenderaan di hadapan dan di belakang.
- Fungsi komunikasi WiFi luaran dan peningkatan
- Format kamera, cermin, dan flip boleh ditetapkan melalui komunikasi WiFi.
- Objek pengesanan, kepekaan pengesanan, kawasan pengesanan penggaris dan parameter lain boleh disesuaikan secara bebas.
- Pengukur pengesanan boleh disesuaikan secara bebas mengikut keperluan.
- Tahan air gred IP69K, 720p, 1080p pilihan
- Jenis penyambung: 4pin penerbangan, BMW
- Sudut lensa: mendatar 145°, menegak 80°, bersudut 165°
- Mengguna pakai model algoritma AI
- Peraturan tetapan menu terbina dalam R158/R159 pelbagai senario aplikasi pilihan

Mengapa Memilih Kamera Kenderaan Luview AI
Kamera ini memenuhi keperluan ujian UN ECE R159 MOIS/R158 RVCS, dan Luview boleh bertindak balas dengan cepat terhadap keperluan tersuai, menyiapkan latihan untuk kategori baharu berikut dalam tempoh 7 hari:
- Pengesanan Pencerobohan Kawasan
Membolehkan pemantauan masa nyata dan amaran awal automatik terhadap tingkah laku berbahaya seperti orang, kenderaan, dan objek yang melintasi sempadan, menceroboh, dan berkeliaran. Meluas digunakan dalam keselamatan, pengangkutan, peruncitan, pengurusan bandar, dan senario taman pintar;
- Pengiraan Orang
Mengesan dan mengira bilangan orang dengan tepat, menyediakan pengurusan aliran pelanggan pintar untuk pelbagai industri;
- Kemudahan Keselamatan Jalan Raya
Dengan mengenal pasti halangan seperti tiang penghadang, palang penghadang dan penghadang keselamatan, ia memberi amaran kepada pemandu tentang rintangan atau kawasan berbahaya di hadapan, sekaligus mencegah perlanggaran;
- Haiwan
Mengiktiraf pelbagai spesies haiwan, menyediakan keupayaan persepsi visual pintar untuk perlindungan hidupan liar, keselamatan jalan raya, pengurusan bandar, dan bidang lain.

Spesifikasi Teknikal
| Peranti Imej | 1/2.9 CMOS |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Kadar bingkai | 30/25 fps |
| Saiz piksel | 2.8 μm x 2.8 μm |
| Piksel Berkesan | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Resolusi | 1080P/720P |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Sinkron. Sistem | Sisip-menyisip |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 43dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Lensa | 1.98mm |
| Sudut Lensa | D: 145° H: 80° V: 165° |
| Voltan Kuasa | DC12V~24V |
| Penggunaan kuasa | 260±5 mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -25℃-75℃,RH 95% MAX |
Permohonan
Kamera Luview JY-814 AI digunakan secara meluas dan sesuai untuk pelbagai jenis kenderaan seperti forklift, kenderaan kejuruteraan, lori, kereta, SUV dan bas sekolah.


















