JY-F4 IP69K kamera belakang video HD analog 700 TVL untuk forklift
Ciri-ciri Produk
Kamera sokongan analog HD IP69K Luview JY-F4 700 TVL direka untuk sebarang forklift, menggunakan sensor CMOS 1/3 inci, rumah keluli tahan karat dan 4 LED putih, menjadikannya kukuh, boleh dipercayai dan boleh dipasang di mana-mana bahagian forklift untuk membantu operator forklift meningkatkan kecekapan kerja dan keselamatan mereka.
- Gunakan sensor CMOS 1/3, menyokong video HD analog 700TVL
- Kalendar kalis air gred IP69K
- Sokongan suis cermin
- Fungsi pemindahan pita
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/3 CMOS |
| Sistem TV | NTSC/PAL |
| Piksel Berkesan | 968(H)*488(V) |
| Kawasan Pengesanan | 4.880mm*3.670mm |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | 700 TVL |
| Pencahayaan Minimum | 0.1 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | TIDAK |
| Jumlah LED IR | cahaya putih 4 PCS |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | menyisip sela |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC12V |
| Lensa | 3.6mm |
| Sudut Lensa | 83° |
| Kebocoran arus | 50±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |
















