Kamera lensa dwi JY-861 untuk pandangan hadapan dan pemantauan pemandu, pengurusan armada
Kamera lensa dwi JY-861 untuk pandangan hadapan, pemantauan pemandu, pengurusan armada daripada Luview, dikuasakan oleh sensor Sony 2 juta bintang dengan dinamik lebar, dengan keupayaan penglihatan malam yang lebih baik dan reka bentuk eksklusif, ia sempurna untuk DVR kenderaan dan pengurusan armada. Jika anda mencari kamera sokongan pengurusan armada dalam kuantiti pukal, sila hubungi kami. sales@luview.com .
Ciri-ciri Produk
- Menggunakan sensor dinamik lebar Sony 2 juta bintang
- Pencahayaan mencapai 0.001 lux, dan keterlihatan imej penglihatan malam menjadi lebih jelas dan halus.
- Sokong keluaran isyarat empat dalam satu, AHD/TVI/CVI/CVBS pilihan
- Sokong suis pemotong IR untuk merealisasikan pemantauan siang dan malam
- Mendukung julat dinamik lebar sehingga 120dB
- Pengurangan hingar adaptif, 2D-DNR, 3D-DNR
Spesifikasi Teknikal
| Penderia Imej | 1/2.8 Sony |
| Sistem TV | NTSC / PAL (pilihan) |
| Piksel Berkesan | 1920(H)×1080(V) |
| Kadar bingkai | 1080P@25fps / 1080P@30fps |
| Sinkron. Sistem | Dalaman |
| Resolusi | Laras lalai 1080p / 2 megapiksel (boleh bertukar kepada 720p) |
| Pencahayaan Minimum | 0.001 Lux (siang), 0 Lux (dengan IR) |
| Mikrofon | Pilihan |
| Jumlah LED IR | 10 helai |
| Keluaran Video | 1.0 Vp-p/75 Ohm |
| Sistem Pengimbasan | imbasan progresif |
| AGC | OTOMATIK |
| Perbandingan isyarat kepada hingar | Lebih baik daripada 48dB |
| Imbangan putih | OTOMATIK |
| Pengambilan Gamma | 0.45 |
| Penutup Elektronik | OTOMATIK |
| Pembetulan Pencahayaan Latar Belakang | OTOMATIK |
| Bekalan Kuasa | DC 9V ~ 16V |
| Lensa | 2.8mm |
| Sudut Lensa | 120° |
| Kebocoran arus | 100±5mA |
| Suhu Operasi | -20℃-70℃,RH 95% MAX |
| Suhu Penyimpanan | -30℃-80℃,RH 95% MAX |

















