De JY-879 derde remlichtcamera is ontworpen voor de Peugeot Partner en Citroën Berlingo van 2008-2022, de Vauxhall Combo van 2018-2022 en de Toyota ProAce City van 2019-2022.
Productkenmerken
De JY-879 derde remlichtcamera is ontworpen voor 2008-2022 Peugeot Partner, Citroen Berlingo, 2018-2022 Opel Combo en 2019-2022 Toyota ProAce City en heeft een 1/3 CMOS-sensor die 700TVL analoge high-definition video ondersteunt. Met een IP69K waterdichte en beschermende classificatie is hij bestand tegen zware omstandigheden. Eenvoudig schakelen tussen spiegel- en schaalmodus voor flexibele installatie. Profiteer van de nachtzichtfunctie voor een helder zicht van 6 meter met infraroodafstand. Verbeter de veiligheid en zichtbaarheid van uw voertuig voor een zorgeloze rit!
- Gebruik 1/3 CMOS-sensor, ondersteunt analoge HD-video 700TVL
- Waterdichtheid IP69K
- Ondersteuning voor spiegelomschakeling en liniaalbedieningsfuncties
- Met nachtzichtfunctie, infraroodafstand is 6m
Technische specificaties
| Beeldsensor | 1/3 CMOS PC2099K |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 968 (H) * 488 (V) |
| Detectiegebied | 4,880 mm × 3,670 mm |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 700 TVL |
| Minimale verlichting | 0,1 lux (overdag), 0 lux (met IR) |
| Microfoon | Optioneel |
| Aantal IR-leds | 2 stuks |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 48 dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | 12 V gelijkstroom |
| Lens | 1,7 mm |
| Lenshoek | 145° |
| Stroomverbruik | Dagstroom 50mA ± 5, nachtzichtstroom 210mA ± 5 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |

















