JY-693 Remlichtcamera voor Nissan NV200 & Evalia (2009-2022), Mitsubishi Delica D3 (2011-2022), Chevrolet City Express (2014-2018) en Ashok Leylan Stile (2013-2015)
Productkenmerken
De Luview JY-693 derde remlichtcamera is geschikt voor 2009-2022 Nissan NV200 & Evalia, 2011-2022 Mitsubishi Delica D3, 2014-2018 Chevrolet City Express, 2013-2015 Ashok Leylan Stile, het kan het originele remlicht direct vervangen en het ziet er prachtig uit. Het camerahuis is gemaakt van ABS, dat uitstekende eigenschappen heeft zoals hoge sterkte en goede taaiheid. Deze camera's hebben ondergaan zeer strenge testen voor verzending.
- Gebruik 1/3 CMOS-sensor
- Waterdichtheid IP68
- met spiegelschakelaar
- met liniaalcontrolefunctie
- Met nachtzichtfunctie
Technische specificaties
| Beeldapparaat | 1/3 CMOS PC2099K |
| TV-systeem | NTSC/PAL |
| Effectieve pixels | 968 (H) × 488 (V) |
| Detectiegebied | 4,880 mm × 3,670 mm |
| Synchronisatie. Systeem | Intern |
| Resolutie | 700 TVL |
| Minimale verlichting | 0,1 lux (overdag), 0 lux (met IR) |
| Microfoon | Optioneel |
| Aantal IR-leds | 6 stuks |
| Video-uitgang | 1,0 Vp-p/75 Ohm |
| Scansysteem | verweven |
| AGC | AUTO |
| Signaal-ruisverhouding | Beter dan 48 dB |
| Witbalans | AUTO |
| Gamma-verbruik | 0.45 |
| Elektronische sluiter | AUTO |
| Tegenlichtcompensatie | AUTO |
| Stroomvoorziening | 12 V gelijkstroom |
| Lens | 2,3 mm |
| Lenshoek | 130° |
| Stroomverbruik | 65 ± 5 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot 70 °C, relatieve vochtigheid 95% bij 30 °C MAX |
| Opslagtemperatuur | -30 °C tot 80 °C, relatieve vochtigheid 95% MAX |

















