JY-F2 Specjalnie zaprojektowana kamera do wózków widłowych IP69K z czujnikiem CMOS
Cechy produktu
Wózki widłowe są podstawą wielu operacji przemysłowych, ale wiążą się z pewnym ryzykiem. Szybkie i częste podnoszenie przedmiotów może być trudne, jeśli ich rozmiar lub wysokość znacznie się różnią. Kamera do wózków widłowych Luview JY-F2 pomaga kierowcom być o krok do przodu, zapewniając im zwiększone pole widzenia dzięki czujnikowi CMOS i specjalnej konstrukcji IP69K - zmniejszając martwe punkty, jednocześnie poprawiając wydajność i bezpieczeństwo!
- Obsługa przełącznika lustrzanego
- Funkcja przenoszenia taśmy
- Stopień wodoodporności IP69K
- Z rurką tylną, mocowanie na magnes
Specyfikacje techniczne
| Czujnik obrazu | 1/3 CMOS |
| System telewizyjny | NTSC/PAL |
| Efektywne piksele | 968 (H) * 488 (V) |
| Obszar wykrywania | 4.880mm*3.670mm |
| Synchronizacja. System | Wewnętrzny |
| Rozdzielczość | 700 TVL |
| Minimalne oświetlenie | 0,1 luksa (w dzień), 0 luksów (z podczerwienią) |
| Mikrofon | NIE |
| Liczba diod IR LED | białe światło 4 PCS |
| Wyjście wideo | 1,0 Vp-p/75 omów |
| System skanowania | przeplatać się |
| AGC | AUTO |
| Stosunek sygnału do szumu | Lepszy niż 48 dB |
| Balans bieli | AUTO |
| Zużycie gamma | 0.45 |
| Elektroniczna migawka | AUTO |
| Kompensacja podświetlenia | AUTO |
| Zasilanie | 12 V DC |
| Obiektyw | 5,68 mm |
| Kąt obiektywu | 53° |
| Pobór prądu | 70±5mA |
| Temperatura robocza | -20°C–70°C, wilgotność względna 95% (maks.) |
| Temperatura przechowywania | -30°C–80°C, wilgotność względna 95% MAX |

















